ZWIERZOGRÓD - czynny zawsze kiedy park jest otwarty

Tu żyją wyjątkowi obywatele Frajdalandii:
  • Wyselekcjonowane stado alpak w wszystkich kolorach Mia, Emmy, Gaga, Frajda, Frida, Stefan, Figaro
  • Kucyk szetlandzki Kuba - do przejażdżek dla dzieci
  • Para strusi afrykańskich Felek i Celinka
  • Najmniejsza rodzina owieczek Quessant Coco, Schannel, Niespodzianka i Pandemia (wiadomo kiedy urodzona :-)
  • Owieczki wrzosówki i inne też owieczki :-)
  • Mikro świnki Józio i Pumba
  • Króliki barany francuskie z długimi uszami
  • nowość kangury walabia benetton - parka z Australii :-)


JEDYNE TAKIE W POSCE POKAZY SOKOLNICZE - odbywają się od środy do niedzieli o godz.: 12:00 i 14:00 oraz zawsze w weekendy w godz.: 12:00, 14:00 i 16:00. We wtorki zapraszamy dzieci na warsztaty z dzikimi ptakami 12:00 i 14:00

Bezpośredni kontakt z „dziką” przyrodą zawsze budzi duże emocje, obcowanie z takimi drapieżnikami jak sokół czy jastrząb jest dla wielu niezapomnianym przeżyciem. Zapraszamy wszystkich na tak niesamowitą atrakcję jaką jest pokaz sokolniczy. Sokolnictwo to jedna z najbardziej elitarnych gałęzi myślistwa.

Mamy nadzieję, że każdy z Gości, który będzie miał okazję zobaczyć nasz pokaz doświadczy wielu niezapomnianych wrażeń. Oprócz niesamowitego przeżycia jakim jest obcowanie z dziką przyrodą, dowie się czym zachwycała się średniowieczna Europa oraz dlaczego tak wiele krajów wpisało sokolnictwo na listę niematerialnego dziedzictwa ludzkości UNESCO a także co zostało z tak bogatej i wielowiekowej tradycji którą się niegdyś Polska szczyciła.
Bezpośrednio po pokazie będzie można będzie stanąć oko w oko z ptasim drapieżnikiem i zrobić sobie z nim zdjęcie trzymając go na rękawicy. Dla chętnych i ciekawych widzów zaprezentowane będą akcesoria sokolnicze, jak również przedstawione będą ciekawostki związane z tym tematem. Żadne pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi.

W pokazach biorą udział takie ptaki jak: sokoły, jastrzębie, sowy, puchacze, orły (przewidujemy rozszerzenie oferty o sępy)

ZAGRODA PARK LINOWY - dostępny zawsze kiedy park jest otwarty, pod warunkiem że nie ma deszczu

Nowoczesny park linowy dwupoziomowy asekuracyjny dla dzieci starszych i tych młodszych. Skomplikowane trasy jednocześnie bezpieczne z zapięciem pozwalają przeżyć prawdziwą przygodę na sporej wysokości. Niesamowite wrażenia pozostają na zawsze w pamięci każdego bąbla!

ZAGRODA MAŁPI GAJ - dostępny zawsze kiedy park jest czynny

To unikalne miejsce na mapie Frajdalandii. Usytuowana na wejściu stanowi atrakcyjny cel wycieczek szkolnych oraz zorganizowanych pikników firmowych. Zagroda dysponuje leśnym miasteczkiem i niskim parkiem linowym o różny stopniu trudności.  Ogromna piaskownica wyposażona jest w różnorodne zabawki do piasku (wiaderka, łopatki, foremki, autka, piłki i inne fajne różności) . Dodatkową atrakcją są różnokolorowe piłki do rzucania i wielkie piłki do skakania.

ZAGRODA SPORTOWA - dostępna zawsze kiedy park jest czynny

Tyrolka - wszystkie dzieci ją uwielbiają. Rozpędza się bardzo, huśta i hamuje z rozmachem :-)

ZAGRODA DMUCHANYCH ATRAKCJI - dostępna zawsze kiedy park jest otwarty i nie ma deszczu

Dmuchane zjeżdżalnie i bawialnie to nieodzowna atrakcja wszystkich parków rozrywki dla dzieci. Tutaj młody człowiek ściera się z rzeczywistością prawdziwej wysokości. Największy dmuchaniec posiada 9 metrów wysokości i mogą z niego korzystać dzieci powyżej 6 roku życia. Pozostałe atrakcje dmuchane są tez dla młodszych uczestników parku :-)

ZAGRODA DLA MALUCHÓW - dostępna zawsze kiedy park jest czynny

Duży 200 m2 namiot wyposażony w mega klocki dla najmłodszych firmy mammutico, samochodziki, ciuchcie i inne fajne zabawki oraz artykuły do mazania. Dla rodziców ławy i stoły do odpoczynku i spożycia smacznego posiłku. Do schowania się przed wiatrem i deszczem, do przeczekania burzowej pogody. Fajne miejsce gdzie wszystkie dzieci się integrują a nasi animatorzy im buźki malują. 

ZAGRODA ANIMATOREK

Najlepsze ciocie na świecie - pomalują buźki, zrobią warkoczyki, podarują zwierzątko z balona i puszczają największe bańki na świecie

ZAGRODA LEŚNA

45 - letni las sosnowy zaprasza w swoje knieje. Wśród wysokich drzew,  w otoczeniu runa leśnego znajduje się królestwo czarnych dzikich mrówek. Spod liści wystają główki grzybów jadalnych i czerwonych muchomorów. Można spotkać różne gatunki ptaszków leśnych, dzięcioła, sójkę, a czasem nawet przebiegnie wiewiórka.

ZAGRODA LABIRYNTÓW

Drewniany labirynt z przeszkodami, z różnymi opcjami do wybrou. Uwaga można się naprawdę zgubić :-)